Gülben Ergen olayı... Bugüne kadar aklınız neredeydi?

Ayşe Özyılmazel

12 Ekim 2017

Yok; ben kimsenin tarafı, taraftarı, alkışçısı falan değilim. Artı, şunu da söylemek isterim; birileri gibi ahlak bekçisi de değilim. Kimseye bu görevi tavsiye etmem.

Yok; ben kimsenin tarafı, taraftarı, alkışçısı falan değilim. Artı, şunu da söylemek isterim; birileri gibi ahlak bekçisi de değilim. Kimseye bu görevi tavsiye etmem.
Çünkü 1: Büyük konuştuğun, gelir seni bulur.
Çünkü 2: Hiçbir şey dışarıdan göründüğü gibi değildir. Öyle farz ederek, tahmin yürüterek insanların özel hayatı, kararları, aşkları, ilişkileri, ayrılıkları üzerine yorum yapılmaz.
Çünkü 3: Karşındakinin yerinde olmadan, neyi neden yaptığını bilemezsin.
Çünkü 4: İnsan hata yaparak olgunlaşır, büyür, kendinden yepyeni birini yaratır. Sıfır hatayla yaşanmış tek bir hayat var mıdır? Olabilir mi?
Çünkü 5: İftira kötüdür. Büyük zararlar verir. Yuvalar yıkar, depresyona sokar, hayat ışığını söndürür. Yıllarca sana yapışır, peşini bırakmaz. Bizzat ben de yaşadım, gördüm, derdimi anlatamadım. O yüzden bu tip konularda dikkati ve özeni elden bırakmam.

ORTADA BİR MARKA VAR
Ve Çünkü 6: Ahlaksız bulduğun, değe...
Devamını okumak için tıklayın

Sabah - Sabah gazetesi köşe yazarları - Ayşe Özyılmazel - Ayşe Özyılmazel'in son yazısı - Ayşe Özyılmazel'in son köşe yazısı - Ayşe Özyılmazel'in yazıları - Ayşe Özyılmazel'in bugünkü yazısı - Ayşe Özyılmazel'in bugünkü köşe yazısı - Ayşe Özyılmazel'in dünkü köşe yazısı - Ayşe Özyılmazel'in köşe yazısı - Ayşe Özyılmazel'in dünkü yazısı - Ayşe Özyılmazel'in tüm köşe yazıları - Ayşe Özyılmazel'in tüm yazıları - Ayşe Özyılmazel yazıları

Sabah - Ayşe Özyılmazel Son Köşe Yazıları: