Herkesin Bodrum'u kendine

Ferhan Kaya Poroy

13 Ağustos 2016

Evladı için Bodrum’a gidenler kulübü... Bodrum’u severim aslında ama benim için sezonu nisan-haziran, eylül-kasım arasıdır.

Evladı için Bodrum’a gidenler kulübü... Bodrum’u severim aslında ama benim için sezonu nisan-haziran, eylül-kasım arasıdır.

Ayrıca bendeki Bodrum algısı masmavi deniz, kitap okuyabileceğim ya da dalgaların sesini duyabileceğim sakin bir plaj, yine sahil kenarında güneşi batıracağım bir balıkçı, koylar arasında tekne gezintisi, yemek sonrası da güzel müzik dinleyebileceğim bir mekan.

En basit haliyle... Eğer bir iş için gitmiyorsam, amacım tatilse yanıma topuklu ayakkabı almak aklımın ucundan bile geçmez. Böyle işte, basit.

Evladı için Bodrum’a gidenler kulübü

Ama şimdiki Bodrum anlayışı böyle mi? Asla...

Bir kere en gürültüsünden plajlar. Pardon plaj da denmiyor ya ‘beach’. Bırak okuduğunu anlamanı, yanındakiyle konuştuğunu bile duymayacaksın mümkünse.

Saat 17.00’de dingin yaz evlerinin veya sakin plajların çay saati ve nefis kurabiyeleri de evrilip bilimum meyvelerle servis edilen rose’lere ve şampanyalara...
Devamını okumak için tıklayın

Posta - Posta gazetesi köşe yazarları - Ferhan Kaya Poroy - Ferhan Kaya Poroy'un son yazısı - Ferhan Kaya Poroy'un son köşe yazısı - Ferhan Kaya Poroy'un yazıları - Ferhan Kaya Poroy'un bugünkü yazısı - Ferhan Kaya Poroy'un bugünkü köşe yazısı - Ferhan Kaya Poroy'un dünkü köşe yazısı - Ferhan Kaya Poroy'un köşe yazısı - Ferhan Kaya Poroy'un dünkü yazısı - Ferhan Kaya Poroy'un tüm köşe yazıları - Ferhan Kaya Poroy'un tüm yazıları - Ferhan Kaya Poroy yazıları