Bu güveni boşa çıkartmayacağız

Adem Turgut

25 Mayıs 2021

Bize güveniyorsunuz…

Bize güveniyorsunuz…

Her platformda bunu hissediyoruz.

Diyelim ki bir mesele var ve bizden önce yazan bir meslektaşımız oldu. Telefonumuz çalmaya başlıyor, “Bu haber siz de yok, doğru mu değil mi, teyit eder misiniz?”

Bir gazete bir şey yazmış, doğru yanlış, Özgür Kocaeli’yi arıyorlar. Bazen bizzat ben de konuşuyorum lehte ise teşekkür ediyorlar aleyhte ise kızıyorlar. Haberi düşünüyorum, biz de öyle bir haber yok. “Kardeşim, yanlış yeri aradın, iyi bak nerede yayınlanmış haber” diyorum. Çoğu zaman “Haber deyince aklımıza siz geldiniz, kusura bakmayın” diyorlar.

BİZ YAZINCA OLANLAR OLUYOR

Bazen bir haber oluyor, teyide muhtaç; içinde fazla spekülasyon var. Bilgi sahibi olsak da bekliyorum. Arkadaşlara diyorum “İçinde yüzde 10 dahi olsa yanılma payı varsa bekleyin. Medyada kullanan arkadaşlar olacak mı?”

Diyelim oldu, bir yarım saat sonra “Arkadaşlara siz de haber yapın” diyorum. O geçen sürede kopmayan kıyamet bizim haberle birlikte kopuyor. Muh...
Devamını okumak için tıklayın

Özgür Kocaeli - Özgür Kocaeli gazetesi köşe yazarları - Adem Turgut - Adem Turgut'un son yazısı - Adem Turgut'un son köşe yazısı - Adem Turgut'un yazıları - Adem Turgut'un bugünkü yazısı - Adem Turgut'un bugünkü köşe yazısı - Adem Turgut'un dünkü köşe yazısı - Adem Turgut'un köşe yazısı - Adem Turgut'un dünkü yazısı - Adem Turgut'un tüm köşe yazıları - Adem Turgut'un tüm yazıları - Adem Turgut yazıları

Özgür Kocaeli - Adem Turgut Son Köşe Yazıları: