Bundan daha iyi çözüm olamazdı

Adem Turgut

2 Haziran 2021

İSU Genel Müdürü Ali Sağlık’ı uzun yıllardır tanırım. Bekirpaşa Belediyesi’nde beraber çalıştık. Nasıl tanırım anlatayım:

İSU Genel Müdürü Ali Sağlık’ı uzun yıllardır tanırım. Bekirpaşa Belediyesi’nde beraber çalıştık. Nasıl tanırım anlatayım:

Bir- Çalışkandır; çok çalışkandır. İşini iyi yapmak için gecesi gündüzüne katar.

İki- Namuslu bir adamdır. Sağlık’ın ihale peşinde koştuğunu, birilerine çıkar sağlamaya çalıştığını göremezsiniz.

İşte bu nedenlerle oğlu ile ilgili gelişmeleri duyduğumda inanamadım.

Kocaelispor maçının olduğu gün yaşanan gelişmeler malumunuz. Kocaelispor’un gündemde ağır basması nedeniyle topa da erken giremedim.

MESELENİN ÖZÜ ŞÖYLE…

Bilmeyenler için ne oldu önce onu yazayım.

Ali Sağlık’ın sözleşmeli memur olan oğlu Oğuz Sağlık’ın memur olabilmesi için sık başvurulan bir yöntem kullanılmış. Sağlık, Kandıra Belediyesi’nin özel kalem müdürlüğüne atanmış. Özel kalem müdürlüğü istisnai bir görevdir. Belediye başkanlarının eli rahatlasın istedikleri bir isimle çalışabilsinler diye düşünülmüş bir hakla bu göreve getirilenler memuriyet hakk...
Devamını okumak için tıklayın

Özgür Kocaeli - Özgür Kocaeli gazetesi köşe yazarları - Adem Turgut - Adem Turgut'un son yazısı - Adem Turgut'un son köşe yazısı - Adem Turgut'un yazıları - Adem Turgut'un bugünkü yazısı - Adem Turgut'un bugünkü köşe yazısı - Adem Turgut'un dünkü köşe yazısı - Adem Turgut'un köşe yazısı - Adem Turgut'un dünkü yazısı - Adem Turgut'un tüm köşe yazıları - Adem Turgut'un tüm yazıları - Adem Turgut yazıları

Özgür Kocaeli - Adem Turgut Son Köşe Yazıları: