Mehmet Ellibeş ne söyleyecek?

Adem Turgut

10 Haziran 2021

Gazetecilik dönüşecek- dönüşüyor.

Gazetecilik dönüşecek- dönüşüyor.

Sadece yazmak yetmiyor aynı şekilde konuşmak da bu meslek için çok kritik bir anlam kazanıyor. Görsel habercilik önem kazanıyor.

Pandeminin ilk sürecinde de sosyal medya üzerinden bolca yayın yaptık. Son dönemde

dikkatinizi çektiğini düşünüyorum, Özgür Kocaeli olarak biz de Özgür Kocaeli Web TV adı altında görüntülü haberlere başladık.

Geliştireceğiz, büyüteceğiz. Özgür Kocaeli bu kente bu anlamda da öncü olacak, etkin olacak.

87 HAFTADIR SÜRÜYOR

Ama tüm bunların ötesinde ben ekran anlamında şanslı olanlardanım; 1996’dan beri ciddi bir ekran tecrübem var. Konuk olarak da sunucu olarak da bolca ekranlarda boy gösterdim. Spordan siyasete geniş bir yelpazede ekranlara çıktım, konuştum. Derdimi anlattım.

Son dönemde tekrar TV 41 ekranlarındayım.

Tam 87 hafta olmuş…

Tamamen Şahin abinin davetiyle tekrar çıktığım ekranlarda aralıksız 87 haftadır program yapıyorum. İyi ki böyle bir karar almışız. ...
Devamını okumak için tıklayın

Özgür Kocaeli - Özgür Kocaeli gazetesi köşe yazarları - Adem Turgut - Adem Turgut'un son yazısı - Adem Turgut'un son köşe yazısı - Adem Turgut'un yazıları - Adem Turgut'un bugünkü yazısı - Adem Turgut'un bugünkü köşe yazısı - Adem Turgut'un dünkü köşe yazısı - Adem Turgut'un köşe yazısı - Adem Turgut'un dünkü yazısı - Adem Turgut'un tüm köşe yazıları - Adem Turgut'un tüm yazıları - Adem Turgut yazıları

Özgür Kocaeli - Adem Turgut Son Köşe Yazıları: