Yüksek kazançlar ve beklentiler

Zeynep Aktaş

13 Haziran 2021

BIST 100 Endeksi bankalardaki hareketlenme ile 1.460’a yükseldi. Endeks bir haftada yüzde 1.95 çıkarken yüzde 10 yükselen 15 hisse var. Değerleme oranlarına dikkat!

BIST 100 Endeksi bankalardaki hareketlenme ile 1.460’a yükseldi. Endeks bir haftada yüzde 1.95 çıkarken yüzde 10 yükselen 15 hisse var. Değerleme oranlarına dikkat!

Piyasalar son 12 haftadır sıkışık bir seyir izliyor. Son Merkez Bankası başkanının değişimi sonrasında başlayan süreç borsada 1.300-1.460 bandında hareketi getirirken dolar kuru yükselen bir eğilim izledi. Geçen bir haftaya bakıldığındaysa borsada güçlenme dövizde gevşeme belirtisi gözleniyor. Ancak hâlâ fiyatlamalar ve marjlar dar. Buna rağmen bir haftada yüzde 10 kazandıran hisseler var.

15 hisse senedi

Son bir haftada 15 hisse senedi yüzde 10 ve üzerinde kazandırdı. Bu 15 hisse senedi şunlar: GSD Denizcilik, Boğaziçi Beton, Mazhar Zorlu Holding, Deniz GMYO, Emek Elektrik, Bera Holding, Emlak Konut GMYO, Temapol Polimer Plastik, Fenerbahçe Futbol, Seyitler Kimya, Parsan, Sekuro Plastik, Batı Çimento, ATP Ticari Bilgisayar, Pera GMYO. Hisseler ağırlıklı olarak Ana Pazar ve Yıldız Pazar’da yer almasına ...
Devamını okumak için tıklayın

Milliyet - Milliyet gazetesi köşe yazarları - Zeynep Aktaş - Zeynep Aktaş'ın son yazısı - Zeynep Aktaş'ın son köşe yazısı - Zeynep Aktaş'ın yazıları - Zeynep Aktaş'ın bugünkü yazısı - Zeynep Aktaş'ın bugünkü köşe yazısı - Zeynep Aktaş'ın dünkü köşe yazısı - Zeynep Aktaş'ın köşe yazısı - Zeynep Aktaş'ın dünkü yazısı - Zeynep Aktaş'ın tüm köşe yazıları - Zeynep Aktaş'ın tüm yazıları - Zeynep Aktaş yazıları

Milliyet - Zeynep Aktaş Son Köşe Yazıları: