Yarıyıl ve yılbaşı rezervasyonları?

Abbas Güçlü

13 Ekim 2019

Yarıyıl tatillerinin artırılmasına en çok seyahat acenteleri sevindi.


Yarıyıl tatillerinin artırılmasına en çok seyahat acenteleri sevindi.


Görünen o ki, eğer bu sistem kalıcı olursa, tatil alışkanlıklarında önemli değişiklikler olacak.

Bu durum, eminiz ki, tatilcileri ve turizmcileri sevindirecektir ama eğitimi nasıl etkileyecek, bunu da, önümüzdeki süreçte, hep birlikte göreceğiz.
Ara tatiller için önce şubat bekleniyordu, şimdi önümüzdeki ay, ilk ara tatil gerçekleşecek ve bu amaçla şimdiden için turlar düzenlenmeye başladı.

MEB’in bu yıla yönelik eğitim takvimi şöyle:

18-22 Kasım 2019’da ilk ara tatil yapılacak. (Hafta sonu tatilleri ile birlikte 9 gün)
25 Kasım’dan 17 Ocak’a kadar birinci dönem devam edecek. Yarıyıl tatili 20-31 Ocak 2020 tarihleri arasında olacak. (Hafta sonu tatilleri
ile birlikte 16 gün)

İkinci yarıyıl eğitim-öğretim dönemi 3 Şubat 2020’de başlayacak. 6-10 Nisan 2020 tarihleri arasında ikinci ara tatil verilecek. (Hafta sonu tatilleri ile birlikte 9 gün).

13 Nisan’da ba...
Devamını okumak için tıklayın

Milliyet - Milliyet gazetesi köşe yazarları - Abbas Güçlü - Abbas Güçlü'nün son yazısı - Abbas Güçlü'nün son köşe yazısı - Abbas Güçlü'nün yazıları - Abbas Güçlü'nün bugünkü yazısı - Abbas Güçlü'nün bugünkü köşe yazısı - Abbas Güçlü'nün dünkü köşe yazısı - Abbas Güçlü'nün köşe yazısı - Abbas Güçlü'nün dünkü yazısı - Abbas Güçlü'nün tüm köşe yazıları - Abbas Güçlü'nün tüm yazıları - Abbas Güçlü yazıları

Milliyet - Abbas Güçlü Son Köşe Yazıları: