Güle güle her şeyim

Ömür Gedik

8 Nisan 2021

Yüzde 99 değil, yüzde 100 bir sevgi, yüzde 100 bağ, yapmacıksız, saf, temiz.

Yüzde 99 değil, yüzde 100 bir sevgi, yüzde 100 bağ, yapmacıksız, saf, temiz.
Bu acının, yoksunluğun, onsuzluğun tarifi yok.
Sheba, Buddy’nin, Kaliko’nun yanına gitti. Benim kulağına fısıldadığım selamlarımı, özlemlerimi götürdü.
İnanıyorum ki Gökkuşağı Köprüsü’nde beni bekliyorlar, koşuyor, oynuyorlar en iyi halleriyle. Her ölüm insanı kendi ölümüne yaklaştırıyor.
Kavuşacağımız güne kadar mutlu ol prenses, bu dünyada meleğim olarak bana eşlik edeceğini, arkadaşların için verdiğim mücadelede bana güç, kuvvet olacağını çok iyi biliyorum.
Biri gittiğinde arkasından “Ne kadar çok sevdi, sevildi, bana ne kadar iyi geldi” diyebiliyor muyuz? İşte hayatın anlamı orada yatıyor.
İyi ki seni tanıdım Sheba.
İyi ki girdin hayatıma.
O küçücük sevgi dolu yüreğinle, bilge halinle ne güzel değiştirdin beni. Sana binlerce kez teşekkür ediyorum güzel kızım. Seni çok ama çok özleyeceğim. Tekrar buluşana dek kalbimden, aklımdan çıktığın bir g...
Devamını okumak için tıklayın

Hürriyet - Hürriyet gazetesi köşe yazarları - Ömür Gedik - Ömür Gedik'in son yazısı - Ömür Gedik'in son köşe yazısı - Ömür Gedik'in yazıları - Ömür Gedik'in bugünkü yazısı - Ömür Gedik'in bugünkü köşe yazısı - Ömür Gedik'in dünkü köşe yazısı - Ömür Gedik'in köşe yazısı - Ömür Gedik'in dünkü yazısı - Ömür Gedik'in tüm köşe yazıları - Ömür Gedik'in tüm yazıları - Ömür Gedik yazıları