‘Tek taksimetre, tek millet’ gazı

Kanat Atkaya

13 Mart 2018

Tehdit, darp, bıçaklı saldırı, kurşunlama şeklinde dramatik bir ivme kazanarak şiddet boyutu da kazanan “Uber” tepkilerinde dünkü durak Adliye Sarayı idi.

Tehdit, darp, bıçaklı saldırı, kurşunlama şeklinde dramatik bir ivme kazanarak şiddet boyutu da kazanan “Uber” tepkilerinde dünkü durak Adliye Sarayı idi.

“İstanbul Taksiciler Esnaf Odası Uber’e Karşı” davası için Çağlayan’da toplanan şoförler ve plaka sahipleri adına başkanlık makamındaki Eyüp Aksu konuştu.

Taksicilerle bunca yıllık hukukumuz var, zaman içinde ahbap olduklarımız var, kalpleri kırılsın istemem ama Aksu’yu dinlerken “Olayı hiç anlamamışsınız” dedim içimden.

Tehdidin bini bir para...

Yargıya, siyasete, iç güvenliğe ve hatta “uluslararası güç odakları”na tehditler havada uçuşuyor:

“Avrupa ülkelerinde taksicilerin eylem yaptığı sağı solu yakıp yıktığı gibi eylem yapmak istemiyoruz. Eğer Meclisimiz bu konuda çalışmazsa, adalet farklı bir karar verirse taksi esnafının sabrı taşar. Taksi esnafı ekmeği için her şeyi yapar...”

ZEYTİN DALI NE ALAKA?

Bu arada “Yayınlı (yanlı) haber yapmayın, yayınlı (yanlı) haber yapmaya devam e...
Devamını okumak için tıklayın

Hürriyet - Hürriyet gazetesi köşe yazarları - Kanat Atkaya - Kanat Atkaya'nın son yazısı - Kanat Atkaya'nın son köşe yazısı - Kanat Atkaya'nın yazıları - Kanat Atkaya'nın bugünkü yazısı - Kanat Atkaya'nın bugünkü köşe yazısı - Kanat Atkaya'nın dünkü köşe yazısı - Kanat Atkaya'nın köşe yazısı - Kanat Atkaya'nın dünkü yazısı - Kanat Atkaya'nın tüm köşe yazıları - Kanat Atkaya'nın tüm yazıları - Kanat Atkaya yazıları

Hürriyet - Kanat Atkaya Son Köşe Yazıları: