Erdoğan’ı bilgi akışı mı yanılttı?

Deniz Zeyrek

15 Mart 2019

Sözcü'de çalışmaya başladığımdan beri daha çok yürüyorum. Evden işe, işten eve, buluşmalara yürüyerek gidiyorum.

Sözcü'de çalışmaya başladığımdan beri daha çok yürüyorum. Evden işe, işten eve, buluşmalara yürüyerek gidiyorum.
İlk nedenim elbette sağlık.
Bu şekilde hekimlerin “her gün 10 bin adım yürüyün” önerisini yerine getirmiş oluyorum.
İkinci nedenim ise yaşadığım kenti, mahalleleri keşfetmek. Her seferinde ayrı bir yoldan giderek mağazaları, yeni nesil kahvecileri, kitapçıları, kırtasiyeleri keşfediyorum. Gülümseyen insanlarla ayaküstü sohbetlerin tadı da bir başka.
Denk geldiğim kitapçılara girip kitaplara göz atıyor, beğendiklerimi alıyorum. Bazen, eve varmayı bile beklemeden mahalledeki bir kahvecide oturup okumaya başlıyorum.
Son günlerde güzel sanatlarla ilgili kaynak çeşitliliği ve farklı dillerde kitaplarıyla ilgimi çeken Arkadaş Kitabevi'ne çok sık gider oldum. Tunalı Hilmi Caddesi'ndeki Yapı Kredi ve İş Bankası yayınevlerine ait mütevazı kitapçıların önünden geçip gitmek, uğramamak da hayli zor.
Kitaplar arasında dolaşırken değişik kapak tasarımı nedeniyle bir ...
Devamını okumak için tıklayın

Hürriyet - Hürriyet gazetesi köşe yazarları - Deniz Zeyrek - Deniz Zeyrek'in son yazısı - Deniz Zeyrek'in son köşe yazısı - Deniz Zeyrek'in yazıları - Deniz Zeyrek'in bugünkü yazısı - Deniz Zeyrek'in bugünkü köşe yazısı - Deniz Zeyrek'in dünkü köşe yazısı - Deniz Zeyrek'in köşe yazısı - Deniz Zeyrek'in dünkü yazısı - Deniz Zeyrek'in tüm köşe yazıları - Deniz Zeyrek'in tüm yazıları - Deniz Zeyrek yazıları

Hürriyet - Deniz Zeyrek Son Köşe Yazıları: