‘’Sabahları, ellerinden gazeteleri eksik olmayan babaların, gözünü açar açmaz Onedio’ya giren çocuklarıyız!’’

Ayşe Arman

5 Ekim 2020

Kurucusu ve CEO’su olarak, Onedio senin için ne ifade ediyor?
-Bebeğim gibi! İnsanın kurduğu girişim de çocuğu gibi oluyor. Birlikte büyüdük. Birlikte pek çok badire atlattık. Geldiğimiz noktada, Türkiye’nin en çok ziyaret edilen 5 sitesinden biri oldu.

“Ben zaten biliyordum! Tüm bunları öngörmüştüm…” filan diyor musun?
-Hayır! Geleceğin dijitalde olduğunu biliyordum ama benim bile hayal edemeyeceğim kadar hızlı büyüdü. Büyümeye de devam ediyor. Her ay, 40 milyon kişi giriyor. YouTube kanalımız var, Instagram hesaplarımız da var; tüm bunlara baktığınız zaman, günde en az 5 milyon kişiye dokunuyoruz.

Süpermiş! Hedef peki… Hedef ne?
-Birileri çok hoşuma giden şöyle bir tweet atmıştı; “Sabahları, ellerinden gazeteleri eksik olmayan babaların, gözünü açar açmaz Onedio’ya giren çocuklarıyız!” İşte benim ulaşmak istediğim hedef tam da buydu: Medya tüketim alışkanlıkları çok farklı olan yeni neslin, en büyük medya markası olmak!

HEDEF MEDYA TÜKETİM ...
Devamını okumak için tıklayın

Hürriyet - Hürriyet gazetesi köşe yazarları - Ayşe Arman - Ayşe Arman'ın son yazısı - Ayşe Arman'ın son köşe yazısı - Ayşe Arman'ın yazıları - Ayşe Arman'ın bugünkü yazısı - Ayşe Arman'ın bugünkü köşe yazısı - Ayşe Arman'ın dünkü köşe yazısı - Ayşe Arman'ın köşe yazısı - Ayşe Arman'ın dünkü yazısı - Ayşe Arman'ın tüm köşe yazıları - Ayşe Arman'ın tüm yazıları - Ayşe Arman yazıları

Hürriyet - Ayşe Arman Son Köşe Yazıları: