O, beş psikoloğu kovduğum doğru! Bir gazeteciye aleyhimde öyle feci bir röportaj vermişler ki. İhanet gibi algıladım

Ayşe Arman

28 Eylül 2020

Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’yla yaptığım röportaj, devam ediyor. Bugün, son bölümüyle huzurlarınızdayım. Hoca, bugün hakkındaki suçlamalara yanıt verdi.

Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’yla yaptığım röportaj, devam ediyor. Bugün, son bölümüyle huzurlarınızdayım. Hoca, bugün hakkındaki suçlamalara yanıt verdi.

Ben, bu toplumda zaman zaman güzel işlerin, hizmetlerin cezalandırılmak istendiğini düşünüyorum. Bütün eleştirileri ciddiye de almıyorum. Ama yine de Hoca’ya yönelttim, beni kırmadı, yanıtladı… Teşekkür ederim.

BENİMLE ”KOVMAK” YAN YANA GELMEMELİ AMA…

Bir de işten kovulan psikologlar meselesi var. “Çıldıracak seviyeye gelmiş psikologlar var” adlı bir makaleyi sosyal medyada yayınladılar diye, size ait Madalyon Psikiyatri Merkezi’nde çalışan 5 psikoloğu işten kovmuşsunuz… Doğru mu?
-Doğru… O, 5 psikoloğu işten kovduğum doğru! Aslında “kovmak” fiili bana ağır gelir. Benimle “kovmak” yan yana gelmemeli. Bugüne kadar böyle bir şey yapmadım da diyebilirim. İşten ayrılanlar filan oldu ama hepsiyle çok güzel ayrıldık. Fakat bu 5 arkadaşı kovdum! Beşi de sevdiğim insanlardı, emek verdiğim meslektaşlarımdı. Hele bir ta...
Devamını okumak için tıklayın

Hürriyet - Hürriyet gazetesi köşe yazarları - Ayşe Arman - Ayşe Arman'ın son yazısı - Ayşe Arman'ın son köşe yazısı - Ayşe Arman'ın yazıları - Ayşe Arman'ın bugünkü yazısı - Ayşe Arman'ın bugünkü köşe yazısı - Ayşe Arman'ın dünkü köşe yazısı - Ayşe Arman'ın köşe yazısı - Ayşe Arman'ın dünkü yazısı - Ayşe Arman'ın tüm köşe yazıları - Ayşe Arman'ın tüm yazıları - Ayşe Arman yazıları

Hürriyet - Ayşe Arman Son Köşe Yazıları: