Türkiye onun kitaplarından senaryolaştıran bu iki diziyi konuşuyor: Kırmızı Oda, Masumlar Apartmanı

Ayşe Arman

27 Eylül 2020

Pek çok kitap yazdı. Çoğu, bestseller oldu. Baskı üzerine baskı yaptı. O, fenomen bir psikiyatrist ve yazar. Şu anda kitaplarından senaryolaştırılan üç dizisi, ekranlarda oynuyor. İkisi ortalığı yıkıyor. ‘’Kırmızı Oda’’ ve ‘’Masumlar Apartmanı’’.

İzlediklerinizin, gerçek olduğunu bilerek izliyorsunuz. Çok da iyi oyuncular, o karakterleri canlandırıyor. İki iş de bomba bence! Ve önemli bir misyona hizmet ettiğini düşünüyorum.

Hoca’yla uzun uzun konuştuk. Seveni kadar, sevmeyeni de çok. Hakkındaki pek çok eleştiriyi sordum. Ama ben, onu bütün yüreğiyle alkışlayanlardanım. Önemli ve değerli bir hizmet sunduğunu düşünüyorum, bu topluma. İki dizide de emeği geçen herkesi tebrik ederim.

TARİFSİZ BİR MUTLULUK İÇİNDEYİM! BAZEN “BU, BİR RÜYA MI? EYVAH, YOKSA UYANACAK MIYIM?” DİYORUM

Devamını okumak için tıklayın

Hürriyet - Hürriyet gazetesi köşe yazarları - Ayşe Arman - Ayşe Arman'ın son yazısı - Ayşe Arman'ın son köşe yazısı - Ayşe Arman'ın yazıları - Ayşe Arman'ın bugünkü yazısı - Ayşe Arman'ın bugünkü köşe yazısı - Ayşe Arman'ın dünkü köşe yazısı - Ayşe Arman'ın köşe yazısı - Ayşe Arman'ın dünkü yazısı - Ayşe Arman'ın tüm köşe yazıları - Ayşe Arman'ın tüm yazıları - Ayşe Arman yazıları

Hürriyet - Ayşe Arman Son Köşe Yazıları: