Bu acının tarifi yok!

Ayşe Arman

20 Eylül 2020

*Hatırlayacaksınız… Baltalimanı Metin Sabancı Kemik Hastanesi’nde doktor, doktoru öldürmüştü. 75 bıçak darbesiyle! Bir sene önce… Korkunç bir cinayetti. Hayatını kaybeden 26 yaşında gencecik pırıl pırıl bir doktordu. Kaan Erol, nöbetçi olduğu gece, aynı hastanede çalışan meslektaşı Yavuz Sümter tarafından 75 yerinden bıçaklanarak katledilmişti. Adli Tıp raporunda yazan, 75 darbe… Sayılabilen o kadar… Daha fazla kesi de olabilirmiş!!!

*Hunharca, canavarca hislerle, tasarlanarak işlenen bir cinayetti. Çünkü katil, çantasında komando bıçağı ve baltayla hastaneye geliyor. Bahçede bir süre bekliyor. Sabah 6’dan beri hastanede görevde olan, 21 saate yakın görev yapan, Kaan Erol, biraz dinlenmek için odaya geçtiğinde ve uykuya daldığında saldırıyor. Yaklaşık bir saat odada kaldığı kamera kayıtlarıyla tespit edilen Sümter, Erol’un özellikle kalp, akciğer ve boğazına öldürücü darbeler vuruyor. Ve genç bir insanı hayattan siliyor. Korkunç di mi?

*İki asistan doktorun, ar...
Devamını okumak için tıklayın

Hürriyet - Hürriyet gazetesi köşe yazarları - Ayşe Arman - Ayşe Arman'ın son yazısı - Ayşe Arman'ın son köşe yazısı - Ayşe Arman'ın yazıları - Ayşe Arman'ın bugünkü yazısı - Ayşe Arman'ın bugünkü köşe yazısı - Ayşe Arman'ın dünkü köşe yazısı - Ayşe Arman'ın köşe yazısı - Ayşe Arman'ın dünkü yazısı - Ayşe Arman'ın tüm köşe yazıları - Ayşe Arman'ın tüm yazıları - Ayşe Arman yazıları

Hürriyet - Ayşe Arman Son Köşe Yazıları: