Güneş tutulması gerçekleşiyor! Kemerlerinizi bağlayın

Aygül Aydın

10 Haziran 2021

class='cf'>

class='cf'>

Bu büyük an içerisine giriş yapıyoruz. Kendinizi oldukça halsiz, umutsuz ve yorgun hissedebilirsiniz. Enerjinizi tüketecek davranışlarda bugün bulunmayın. Kaygı ve korkudan uzak durun. Baş ağrısı ya da çeşitli dalgınlıklardan ötürü ufak tefek kazalar olabilir. Sakin kalmayı seçin. Bazı kesiminiz aşırı enerjik ve mutlu hissedecektir. Bunun sebebi doğum haritalarınıza göre aldığınız etkiler olacaktır.

Halkalı Güneş Tutulmasının Türkiye saatiyle başlangıcı (parçalı) saat 11:12 olacak. Halkalı Tutulma; Kanada’nın kuzeyi, Grönland, Rusya’nın kuzey doğusu Parçalı Tutulma: Kuzey Amerika’nın kuzeyi, Atlas Okyanusu’nun kuzeyi, Avrupa, Orta ve Kuzey Asya'da görülecek. Ülkemizden ise izlenemeyecektir. Ay'ın Güneş'i tam olarak kapatmadığı ve Güneş'in Ay etrafında bir halka gibi gözüktüğü tutulma türüne, halkalı Güneş tutulması adı veriliyor.

10 Haziran 2021'de gerçekleşecek 19 derece İkizler Güneş tutulmasının etkileri başlıyor!

class='cf'>

Güneş Tutulm...
Devamını okumak için tıklayın

Hürriyet - Hürriyet gazetesi köşe yazarları - Aygül Aydın - Aygül Aydın'ın son yazısı - Aygül Aydın'ın son köşe yazısı - Aygül Aydın'ın yazıları - Aygül Aydın'ın bugünkü yazısı - Aygül Aydın'ın bugünkü köşe yazısı - Aygül Aydın'ın dünkü köşe yazısı - Aygül Aydın'ın köşe yazısı - Aygül Aydın'ın dünkü yazısı - Aygül Aydın'ın tüm köşe yazıları - Aygül Aydın'ın tüm yazıları - Aygül Aydın yazıları

Hürriyet - Aygül Aydın Son Köşe Yazıları: