Savaş şaklabanları

Ahmet Hakan

17 Mart 2022

class='cf'>

ELON MUSK

class='cf'>

ELON MUSK


Putin’e mesaj yazıyor. “Gel” diyor. “Teke tek dövüşelim” diyor. “Var mısın?” diyor. Sonra da dil çıkaran çılgın emoji’lerle süslüyor bu teklifini. Bebekler ölüyormuş, yüz binler mülteci oluyormuş. Umurunda değil. Eğleniyor ağamız.

KADİROV


Şaklabanlığı ve müptezelliği bu savaşta iyice ortaya çıktı. Kim Putin’e laf ederse, Putin’den önce bu çıkıyor ortaya. Elon Musk’a “Putin abim seni döver” diye laf sokuyor. Ölümler, gözyaşları umurunda değil. Neşe saçıyor ağamız.

MACRON


Mustafa Sarıgül kadar olmasa da bayağı bir delirdi. Sürekli makam odasında fotoğraf çektiriyor. Poz yapıyor, Clark çekiyor. Bazen Napolyon’a özeniyor, bazen Zelenski’ye... Hiçbir şey umurunda değil. Poz peşinde ağamız.

class='cf'>

MÜLTECİNİN ANCAK UKRAYNALISINI SEVMEK

SABAH kahvesi için mahalle kahvesine gitmiştim.

Yan masadan şöyle ...
Devamını okumak için tıklayın

Hürriyet - Hürriyet gazetesi köşe yazarları - Ahmet Hakan - Ahmet Hakan'ın son yazısı - Ahmet Hakan'ın son köşe yazısı - Ahmet Hakan'ın yazıları - Ahmet Hakan'ın bugünkü yazısı - Ahmet Hakan'ın bugünkü köşe yazısı - Ahmet Hakan'ın dünkü köşe yazısı - Ahmet Hakan'ın köşe yazısı - Ahmet Hakan'ın dünkü yazısı - Ahmet Hakan'ın tüm köşe yazıları - Ahmet Hakan'ın tüm yazıları - Ahmet Hakan yazıları

Hürriyet - Ahmet Hakan Son Köşe Yazıları: