Kötü oyun kötü sonuç

Ercan Taner

29 Temmuz 2021

Tam 45 dakika, sahada hiç etkili olamadı Galatasaray. Görüntüde hırslı ama beklentileri karşılayamayan bir oyundu.

Tam 45 dakika, sahada hiç etkili olamadı Galatasaray. Görüntüde hırslı ama beklentileri karşılayamayan bir oyundu.

Rakip ceza sahasında bir defa topla buluşan, sadece bir isabetsiz şut atabilen, gol pozisyonunu sanki yüksek dağların arkasında bilinmez bir yerde arayan Galatasaray, özetle ilk devre sıfır çekti.

Muslera, çift yumruğu en tehlikeli yere bırakınca, topa sert vuran Madueke'in şutu Marcao'ya çarptı ve zaten rahat oynayan PSV öne geçti. Muslera sezona çok kötü başladı.

Orta alanda görev yapan Aytaç ve Emre mimar oyuncu değiller. Günümüz oyununda bu, çok büyük eksiklik olarak değerlendiriliyor. Orta sahaya, maça ağırlığını koyacak takviye şart.

Hücum prensipleri içinde yer alan şut atmak, duvar pası arayışı, kanat organizasyonları ile gol aramak düşüncelerine bir türlü yaklaşamadı Galatasaray.

Sekidika herhalde sezon başı diye bu kadar şans buluyor. İnanılmaz etkisiz.

Maçın ikinci yarısında PSV, oyunun temposunu istediği gibi ayarladı. San...
Devamını okumak için tıklayın

Habertürk - Habertürk gazetesi köşe yazarları - Ercan Taner - Ercan Taner'in son yazısı - Ercan Taner'in son köşe yazısı - Ercan Taner'in yazıları - Ercan Taner'in bugünkü yazısı - Ercan Taner'in bugünkü köşe yazısı - Ercan Taner'in dünkü köşe yazısı - Ercan Taner'in köşe yazısı - Ercan Taner'in dünkü yazısı - Ercan Taner'in tüm köşe yazıları - Ercan Taner'in tüm yazıları - Ercan Taner yazıları