Şimdi Tudor çıkıp ‘Asıl Fenerbahçe’nin futbolu suni’ dese kimse itiraz edemez.

İlk yarı üzerine söylenecek yazılacak hiçbir şey yok. Ya da saatlerce, sayfalarca neyin neden yürümediği üzerine konuşulabilir. Kayserispor, Fenerbahçe savunmasına top aldırdı. Ancak ondan sonrasına müsaade etmedi. Planları savunma orta saha, pas bağlantılarına pas arası yapıp, hızlı kontraya çıkmaktı. Fenerbahçe buna izin vermedi. Ancak bir şey de yapamadı.

ÜÇGEN KURMAK GEREK...
Orta sahada hiç üçgen kuramadılar. Topla en çok savunma 4’lüsü oynadı. Araya kimse top atamadı. Orta saha oyuncuları Kayseri’nin orta saha savunma arasında yüzü dönük topla buluşamadılar. Akan oyunda isabetli ilk şutu devrenin sonunda gol olması dışında Valbuena’nın Lung ve direkten dönen bir serbest vuruşu var sadece. Kendisini bir pas takımı olarak lanse eden bir büyük ekibin ucu ceza sahasına açılan üçgenler kurması gerekir.

OYUN KAYSERİ'YE GİTTİ!
Rakip orta sahaya ve savunma arasına top geçirip ...
Devamını okumak için tıklayın

Fanatik - Fanatik gazetesi köşe yazarları - Mehmet Demirkol - Mehmet Demirkol'un son yazısı - Mehmet Demirkol'un son köşe yazısı - Mehmet Demirkol'un yazıları - Mehmet Demirkol'un bugünkü yazısı - Mehmet Demirkol'un bugünkü köşe yazısı - Mehmet Demirkol'un dünkü köşe yazısı - Mehmet Demirkol'un köşe yazısı - Mehmet Demirkol'un dünkü yazısı - Mehmet Demirkol'un tüm köşe yazıları - Mehmet Demirkol'un tüm yazıları - Mehmet Demirkol yazıları