Montrö Bahane Bildiri Şahane

Mehmet Zülfi Tan

8 Nisan 2021

Emekli amirallerin bildirisi şu anda gündemin en konuşulan konusu. Nasıl olmasın ki? Akıllara ziyan bir bildiri yayınlayıp arkasından kopan fırtınayı seyrediyorlar.

Emekli amirallerin bildirisi şu anda gündemin en konuşulan konusu. Nasıl olmasın ki? Akıllara ziyan bir bildiri yayınlayıp arkasından kopan fırtınayı seyrediyorlar.

Birilerinin yine eski hastalığı nüksetmiş. Adamlar yerlerinde duramıyorlar. Hemen durumdan kendilerine vazife çıkarıyorlar. Neden? Çünkü yasalar buna müsait. Çünkü bu anayasayı onların bu darbeci zihniyeti hazırladı. Elbette nereden kendilerine vazife çıkaracağını da en iyi onlar bilir!

Yıllardır hükümet anayasayı değiştireceğim diye söylenir durur. Ama ortada bir taslak bile yok. Bir de bu konuda muhalefetten destek bekler. Allah aşkına bu muhalefet size destek verir mi? Adamlar sizi indirmek için uğraşırken, size nasıl destek olsunlar? Rüya mı görüyorsunuz, yoksa kafanızı mı bir yere çarptınız.

Şu emekli askerlerin bildirisinden sonra artık bu anayasayı değiştirmek bu hükümete farz olmuştur. Yoksa bugün emekliler, yarın da muvazzaflar önünüze bildiriyi koyarlar. Çünkü bunu anayasal bir hak olara...
Devamını okumak için tıklayın

Doğru Haber - Doğru Haber gazetesi köşe yazarları - Mehmet Zülfi Tan - Mehmet Zülfi Tan'ın son yazısı - Mehmet Zülfi Tan'ın son köşe yazısı - Mehmet Zülfi Tan'ın yazıları - Mehmet Zülfi Tan'ın bugünkü yazısı - Mehmet Zülfi Tan'ın bugünkü köşe yazısı - Mehmet Zülfi Tan'ın dünkü köşe yazısı - Mehmet Zülfi Tan'ın köşe yazısı - Mehmet Zülfi Tan'ın dünkü yazısı - Mehmet Zülfi Tan'ın tüm köşe yazıları - Mehmet Zülfi Tan'ın tüm yazıları - Mehmet Zülfi Tan yazıları

Doğru Haber - Mehmet Zülfi Tan Son Köşe Yazıları: