Gara-bet durum!

Mustafa Balbay

23 Şubat 2021

Siyasal hedeflerin terörle mücadelenin önüne geçtiği bir haftayı daha geride bıraktık.

Siyasal hedeflerin terörle mücadelenin önüne geçtiği bir haftayı daha geride bıraktık.

AKP’nin bütün konulara bakışı böyle; atılan adım iktidarıma yarar mı?

Gara operasyonunun sonuçları ortada... Neyi hedeflemiş olursanız olun, elde var başarısızlık! Zaten Erdoğan da gerçeği partisinin kongresinde ilan etti:

“İstedik... Başaramadık...”

Burada sağduyulu herkesin amacı iktidara gol atmak değil, bir daha böylesi acıların yaşanmaması için eğrileri doğruları ortaya çıkarmak. AKP, bunu bile terör örgütünün ekmeğine yağ sürmek olarak sunuyor.

Kimin yağ sürdüğü açık!

AKP, içeride teröre karşı ortak, sarsılmaz, su sızdırmaz bir yapı oluşturacağına yine tam ters yöne saptı. Siyasal ortamda ne kadar çok terörist “üretirse” kendisini o kadar “başarılı” hissedecek. Diyecek ki:

“Eyy halkım, bakın işte ne kadar çok terörist ve terör yandaşı ile uğraşıyorum. Sakın bana desteğinizi eksik etmeyin. Yoksa Türkiye batar!”

Bu siyaset, iktidarı güçle...
Devamını okumak için tıklayın

Cumhuriyet - Cumhuriyet gazetesi köşe yazarları - Mustafa Balbay - Mustafa Balbay'ın son yazısı - Mustafa Balbay'ın son köşe yazısı - Mustafa Balbay'ın yazıları - Mustafa Balbay'ın bugünkü yazısı - Mustafa Balbay'ın bugünkü köşe yazısı - Mustafa Balbay'ın dünkü köşe yazısı - Mustafa Balbay'ın köşe yazısı - Mustafa Balbay'ın dünkü yazısı - Mustafa Balbay'ın tüm köşe yazıları - Mustafa Balbay'ın tüm yazıları - Mustafa Balbay yazıları

Cumhuriyet - Mustafa Balbay Son Köşe Yazıları: