Eyvah ki ne eyvah:

Eyvah ki ne eyvah:

Ülkenin yürütmesini, yasamasını ve yargısını kendisine bağlamış olan kişi, kendisine “Demokratik Milliyetçi” çizgide muhalefet eden bir partinin lideri olan hanımefendiyi, Demokrasiye, Cumhuriyete, Hukuk Devletine hiç de uygun olmayan bir dille eleştirdi:

“Terörle, çetelerle, suç örgütleriyle mücadelede elde edilen bu başarılar vatandaşımızın devletine olan güvenini artırırken birilerini de rahatsız etmiştir.

Gelin hanım beni Netanyahu’nun yanına koyuyor ve ardından da memleketim Rize’ye gidiyor ve gelin hanıma memleketim Rize’de, görüldüğü gibi gayet güzel bir ders veriliyor.

Nerede, nasıl adım atılacağını çok iyi bilmek lazım.

Burası Rize.

Sen Rize’ye, kalkıp da Rize’nin uşağına bu şekilde hakaret edip onu Netanyahu gibi bebek katillerinin yanına koymaya kalkarsan, işte yapılacak olan budur.

Yine dua et ki gelin hanıma çok ileri gitmeden bir ders verdiler.

Bu da Rizelinin edebini, adabını gösterir.

İkizdere y...
Devamını okumak için tıklayın

Cumhuriyet - Cumhuriyet gazetesi köşe yazarları - Emre Kongar - Emre Kongar'ın son yazısı - Emre Kongar'ın son köşe yazısı - Emre Kongar'ın yazıları - Emre Kongar'ın bugünkü yazısı - Emre Kongar'ın bugünkü köşe yazısı - Emre Kongar'ın dünkü köşe yazısı - Emre Kongar'ın köşe yazısı - Emre Kongar'ın dünkü yazısı - Emre Kongar'ın tüm köşe yazıları - Emre Kongar'ın tüm yazıları - Emre Kongar yazıları

Cumhuriyet - Emre Kongar Son Köşe Yazıları: