Ben de evet diyorum kardeşim!

İRFAN DEĞİRMENCİ

16 Nisan 2018

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Bugün 16 Nisan 2018. 365 gün önce hepimize sorulan soruya kocaman bir hayır yanıtı verdik. Hayır şıkkının kenarına iliştirilen sopaya rağmen hayır yanıtı verdik. Milyonlarca kişi cesaretimizi topladık, gözdağlarına rağmen hayır dedik. Yanıtımız yeterince ‘yerli ve milli’ bulunmadı. Kimseler yanıtımızı üzerine almadı. Kimseler yanıtımıza sahip çıkmadı. Elimizde evete çevrilmiş koca bir hayırla öylece kalakaldık öz yurdumuzda. Yurt bizim, memleket biziz dedik. Başlangıç saydık o günü. Az gittik, uz gittik dere tepe düz gittik. Altı ay bir güz gittik. Bir de dönüp baktık ki bir arpa boyu yol gitmişiz!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});


Yanıtımız soruyu soranın hoşuna gitmediğinde yanıt olarak kabul edilmeyebiliyorsa o halde biz de soruyu değiştirip kendimiz sormayı deneyelim. Bugün 16 Nisan 2018. Soru şu: Aşağıda sayacağım 18 maddeye evet diyor musunuz?

1 Bilim insanını, sanatçıyı, Devamını okumak için tıklayın

Birgün - Birgün gazetesi köşe yazarları - İRFAN DEĞİRMENCİ - İRFAN DEĞİRMENCİ'in son yazısı - İRFAN DEĞİRMENCİ'in son köşe yazısı - İRFAN DEĞİRMENCİ'in yazıları - İRFAN DEĞİRMENCİ'in bugünkü yazısı - İRFAN DEĞİRMENCİ'in bugünkü köşe yazısı - İRFAN DEĞİRMENCİ'in dünkü köşe yazısı - İRFAN DEĞİRMENCİ'in köşe yazısı - İRFAN DEĞİRMENCİ'in dünkü yazısı - İRFAN DEĞİRMENCİ'in tüm köşe yazıları - İRFAN DEĞİRMENCİ'in tüm yazıları - İRFAN DEĞİRMENCİ yazıları