Denizlerimiz ve sporumuz kurtulacak

Yaşar Arslan

17 Haziran 2021

Marmara Denizi'nde ortaya çıkan ve bizleri günlerdir hayrete düşüren müsilaj (deniz salyası) lanetine karşı savaş başladı sayın Aydınlık okurları.

Marmara Denizi'nde ortaya çıkan ve bizleri günlerdir hayrete düşüren müsilaj (deniz salyası) lanetine karşı savaş başladı sayın Aydınlık okurları.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın tatlı-sert uyarısı ile Meclis Araştırma Komisyonu kuruldu. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı da adeta seferberlik ilan etti. Amaç, Marmara Denizi'ni deniz salyasından kurtarmak ve elbette bu illetin diğer denizlerimize saldırmasını da önlemek. Plan ve program yapıldı, kollar sıvandı ve mücadeleye başlandı sayın okurlarım.

ÜÇ TARAFI DENİZLE ÇEVRİLİ ÜLKEMİZDE SU SPORLARI...

Bilindiği gibi ülkemizin üç yanı denizlerle çevrili ve su sporları konusunda birçok faaliyet de yapılıyor. Yüzme, su topu, dalgıçlık, kano, yelken ve daha birçok profesyonel ve amatör spor dalında aktif kulüplerimiz var. Bu kulüplerimiz Türkiye'de olduğu gibi uluslararası çapta da müsabakalara katılıyor. Umarım Marmara Denizimizin üstünü kısa bir sürede temizler, ayrıca başlı başlına bir güzellik sunan deniz altı yaşamının d...
Devamını okumak için tıklayın

Aydınlık - Aydınlık gazetesi köşe yazarları - Yaşar Arslan - Yaşar Arslan'ın son yazısı - Yaşar Arslan'ın son köşe yazısı - Yaşar Arslan'ın yazıları - Yaşar Arslan'ın bugünkü yazısı - Yaşar Arslan'ın bugünkü köşe yazısı - Yaşar Arslan'ın dünkü köşe yazısı - Yaşar Arslan'ın köşe yazısı - Yaşar Arslan'ın dünkü yazısı - Yaşar Arslan'ın tüm köşe yazıları - Yaşar Arslan'ın tüm yazıları - Yaşar Arslan yazıları

Aydınlık - Yaşar Arslan Son Köşe Yazıları: