Gül ile Kılıçdaroğlu’nun gizli buluşması!

Sabahattin Önkibar

31 Ekim 2017

Duyulunca Kemal Kılıçdaroğlu itiraf etti, Abdullah Gül’le gizlice buluşmuşlar.

Duyulunca Kemal Kılıçdaroğlu itiraf etti, Abdullah Gül’le gizlice buluşmuşlar.

İyi de Exeter’li Abdullah, Atatürk’ü protesto adına Cumhurbaşkanlığı yemini esnasında frak giymezken, Kraliçe Elizabeth İstanbul’a geldiğinde onun hatırına frak giyen Türklük kavramı karşıtı ve Paxamericana-Britanya-Suudi-İsrail gözdesi değil midir?

Soruyorum, Türk Ordusu’na yapılan Ergenekon kumpasına “Delillendirin” emriyle start verip PKK’yla yapılan ihanet açılımının fikir babası olan bu Abdullah’la, Kemal Kılıçdaroğlu niçin buluşur?.. Cevap arıyorum CHP lideri AKP kurucusu bu adamdan hâlâ ne umar, ne bekler?

Söyleyin bu buluşmanın okuması Atlantik yoldaşlığı değil midir?

ÖNEMLİ NOT: Yeni çıkan ASENA-MERAL AKŞENER’İN DÜNÜ BUGÜNÜ isimli kitabıma gösterilen yoğun ilgi sebebiyle okurlarıma teşekkürler.

KOVULAN ADAMIN DAVASI VE BEYAZ TV!

Melih Gökçek istifa ederken şunu söyledi:

“Ben dava adamıyım. Davam için istifa ediyorum.”

Yahu Melih unut...
Devamını okumak için tıklayın

Aydınlık - Aydınlık gazetesi köşe yazarları - Sabahattin Önkibar - Sabahattin Önkibar'ın son yazısı - Sabahattin Önkibar'ın son köşe yazısı - Sabahattin Önkibar'ın yazıları - Sabahattin Önkibar'ın bugünkü yazısı - Sabahattin Önkibar'ın bugünkü köşe yazısı - Sabahattin Önkibar'ın dünkü köşe yazısı - Sabahattin Önkibar'ın köşe yazısı - Sabahattin Önkibar'ın dünkü yazısı - Sabahattin Önkibar'ın tüm köşe yazıları - Sabahattin Önkibar'ın tüm yazıları - Sabahattin Önkibar yazıları

Aydınlık - Sabahattin Önkibar Son Köşe Yazıları: