Atatürk mezarından kalksa CHP’nin kapısından giremez!

Mecit Ünal

24 Mayıs 2018

Haram, hülle, hile, hurda, birbirine madik atma tam gaz!

Haram, hülle, hile, hurda, birbirine madik atma tam gaz!

Partilerin milletvekili aday listelerine, listelerin oluşturulma sürecine/”liste savaşları”na, haber ve yorumlara, gayrimemnunların açıklamalarına, memnunların sessiz ve keyifli hallerine bakınca bu sonuca varmak doğal.

Kumpasa geldiğini açıklayarak seçimlerden çekildiğini açıklayan BTP ile genel başkanlarının satışına geldiklerini açıklayan BBP’liler hile ve hurdayı anlamamızı kolaylaştırıyor.

Hileyle, hurdayla, tuzakla, kumpasla, birbirine madik atmayla işi olmayan tek parti Vatan Partisi. Listeye bakın anlarsınız. Vatan Partisi, liste savaşlarının olmadığı tek parti.

CHP’DE HAYAL KIRIKLIĞI

Memnunlar ve memnun olmayanların varlığı, her seçim sürecinin olağan hallerinden. Ancak bu seçimlerdeki memnunsuzluk aday olamayanları da aşıp partilere ve partilerin tabanlarına yayılarak adeta kitlesel bir hal almış durumda.

CHP’deki hayal kırıklığını hiçbir açıklamaya gerek kalmadan YSK’ya veri...
Devamını okumak için tıklayın

Aydınlık - Aydınlık gazetesi köşe yazarları - Mecit Ünal - Mecit Ünal'ın son yazısı - Mecit Ünal'ın son köşe yazısı - Mecit Ünal'ın yazıları - Mecit Ünal'ın bugünkü yazısı - Mecit Ünal'ın bugünkü köşe yazısı - Mecit Ünal'ın dünkü köşe yazısı - Mecit Ünal'ın köşe yazısı - Mecit Ünal'ın dünkü yazısı - Mecit Ünal'ın tüm köşe yazıları - Mecit Ünal'ın tüm yazıları - Mecit Ünal yazıları

Aydınlık - Mecit Ünal Son Köşe Yazıları: