Hollanda: Bir Türk katil seçim sonucunu belirledi!

Ali Develioğlu

21 Mart 2019

Hollanda eyalet ve senato seçimlerinin acı sonuçları dün gece belli oldu: Aldatılan Hollanda halkı müslüman göçmenlere haksız ama bir ceza kesti!

Hollanda eyalet ve senato seçimlerinin acı sonuçları dün gece belli oldu: Aldatılan Hollanda halkı müslüman göçmenlere haksız ama bir ceza kesti!

Dünkü seçimden 2 gün önce, Hollanda`nın Utrecht kentinde bir Türk tarafından yapılan kanlı saldırıya Başbakan Rutte`nin ilk tepkisi şu olmuştu: "Vandaag heeft een aanslag plaatsgevonden in Utrecht, letterlijk in het hart van ons land" (Bugün Utrecht`te bir saldırı gerçekleşti, kelimenin tam anlamıyla ülkemizin kalbinde).

Shell patronlarının bu sağcı partisi VVD`nin lideri, açıkça olmasa da 'İslamcı Türkler bizi kalbimizden vurdu` demeye getiriyor, ardından ekliyordu: "Bu bir İslamcı terörizm olayı olabilir." Senato ve eyalet seçimlerine sadece 2 gün kala! Ülkenin en yüksek tirajlı, sağcı De Telegraaf `Utrecht korku içinde` kışkırtıcı manşetini attı. Sağcı AD ise" Hollanda neye uğradığına şaşırmış durumda".

Ülkenin büyük kentlerinden Utrecht`te 3 gün önce bir Türk kökenli saldırgan tramvayda rastgele ateş açmış, 3 kişin...
Devamını okumak için tıklayın

Aydınlık - Aydınlık gazetesi köşe yazarları - Ali Develioğlu - Ali Develioğlu'nun son yazısı - Ali Develioğlu'nun son köşe yazısı - Ali Develioğlu'nun yazıları - Ali Develioğlu'nun bugünkü yazısı - Ali Develioğlu'nun bugünkü köşe yazısı - Ali Develioğlu'nun dünkü köşe yazısı - Ali Develioğlu'nun köşe yazısı - Ali Develioğlu'nun dünkü yazısı - Ali Develioğlu'nun tüm köşe yazıları - Ali Develioğlu'nun tüm yazıları - Ali Develioğlu yazıları

Aydınlık - Ali Develioğlu Son Köşe Yazıları: