Türkiye`de Cinsel Şiddet ve Cinayet Patlaması!

Ali Develioğlu

16 Şubat 2018

Türkiye`de Cinsel Şiddet ve Cinayet Patlaması!

Türkiye`de Cinsel Şiddet ve Cinayet Patlaması!

Erkeğin bu hale düşmesi nasıl önlenebilir?

Gölcük`te 43 gündür kayıp 17 yaşındaki genç kız Ecem Balcı`nın çıplak cesedi bir ormana gömülmüş olarak bugün bulundu. Ecem`in katilinin imam nikahlı eşi Esra Ercömert`in cesedi de bir süre önce Kandıra`da denizde bulunmuştu!

Birkaç ay önce Pendik`te 17 yaşındaki genç kız Pelin Palandöken de Mustafa Yetgin adlı sanık tarafından pompalı tüfekle öldürülmüştü. Sanığın bugünkü duruşmasına yanlış tutuklu getirildi!

Geçtiğimiz günlerde Adana`da bir düğün sırasında Sedat Keser adlı 20 yaşındaki bir şahıs, 4 yaşındaki bir kız çocuğuna tecavüzden tutuklanarak cezaevine konuldu!

Antalya Manavgat`ta bir babanın, 4,5 yaşındaki kızına 1,5 yıldır tecavüz etmekte olduğu geçen hafta anlaşıldı!

Sakarya`da bir ev sahibi, kiracısı Suriye`li çocuklu genç kadının evine girdi, tecavüze çalıştı...
Devamını okumak için tıklayın

Aydınlık - Aydınlık gazetesi köşe yazarları - Ali Develioğlu - Ali Develioğlu'nun son yazısı - Ali Develioğlu'nun son köşe yazısı - Ali Develioğlu'nun yazıları - Ali Develioğlu'nun bugünkü yazısı - Ali Develioğlu'nun bugünkü köşe yazısı - Ali Develioğlu'nun dünkü köşe yazısı - Ali Develioğlu'nun köşe yazısı - Ali Develioğlu'nun dünkü yazısı - Ali Develioğlu'nun tüm köşe yazıları - Ali Develioğlu'nun tüm yazıları - Ali Develioğlu yazıları

Aydınlık - Ali Develioğlu Son Köşe Yazıları: