Camiler hastanemiz, minareler iğnemizdir…

Doğan Özgüden

26 Mart 2020

Haklı bir çağrı: Sağlık personeli canını ortaya koyarak görev yapıyor. Diyanet'in bütçesi acil olarak en çok ihtiyaç olan yere, sağlığa aktarılmalıdır.

Haklı bir çağrı: Sağlık personeli canını ortaya koyarak görev yapıyor. Diyanet'in bütçesi acil olarak en çok ihtiyaç olan yere, sağlığa aktarılmalıdır.

Tüm insanlığın bir mahşer dehşeti yaşadığı günlerde Türkiye’de İslam’ın dinsel ve siyasal sözcüleri adına yapılan açıklamalar ve uygulamalar bir başka dehşet… Başka ülkelerde hükümetler ve parlamentolar vatandaşın sağlığını koruyucu ve salgının yayılmasını önleyici tedbirler için seferber olmuşken günlerce suspus olan Tayip Erdoğan ancak 18 Mart’ta lütfedip konuşabildi. Konuşmasında söz verdiği öncelik halkın sağlığı değil, sermayedarların çıkarlarıydı: Piyasaya destek, millete kolonya!

Eğitime zorunlu olarak ara verilmesinden sonra TRT’nin EBA TV’sinde başlayan “uzaktan eğitim” programı ise islamo-faşist iktidarın kafa yapısına uygun olarak çocuk beyinlerine savaş, fütuhat, cankırımı ve idam zerk ediyordu.

Daha da vahim olanı, Erdoğan’ın va...
Devamını okumak için tıklayın

Artı Gerçek - Artı Gerçek gazetesi köşe yazarları - Doğan Özgüden - Doğan Özgüden'in son yazısı - Doğan Özgüden'in son köşe yazısı - Doğan Özgüden'in yazıları - Doğan Özgüden'in bugünkü yazısı - Doğan Özgüden'in bugünkü köşe yazısı - Doğan Özgüden'in dünkü köşe yazısı - Doğan Özgüden'in köşe yazısı - Doğan Özgüden'in dünkü yazısı - Doğan Özgüden'in tüm köşe yazıları - Doğan Özgüden'in tüm yazıları - Doğan Özgüden yazıları

Artı Gerçek - Doğan Özgüden Son Köşe Yazıları: